Členská schůze a Shromáždění delegátů

0

Vážení přátelé, svolávám neveřejnou členskou schůzi a shromáždění delegátů spolku NABBA/WFF CZECH REPUBLIC, z.s. dne 25.7.2020 od 14:00 hodin v Centru tradiční čínské medicíny Fuzhi (obchodní partner NABBA/WFF CZECH REPUBLIC, z.s.), na adrese: Korunní 810/104, Praha 10, budova A2 (Korunní dvůr – v zadní části nádvoří vpravo).

Program:

  • kontrola a případné změny kontaktních údajů členů spolku, úhrady členských příspěvků
  • volba nových delegátů spolku
  • plány, projekty, rozvoj, soutěže a možnosti prezentace atletů
  • problematika ve světě i v ČR ve federaci NABBA a ve federaci WFF
  • důležité projekty: ME WFF v roce 2021 v Praze, ME NABBA 14.11.2020 případně v roce 2021 v Praze (možná realizace soutěže s ohledem na současný stav v Evropě, dále obchodní partneři, prostory, prezentace a dále konkrétní specifika pro rozhodování, specifika kategorií, specifika amatérské a profesionální divize, podmínky účasti atletů – nominace a pravidla)
  • návrhy, stížnosti a diskuze

Hlasování proběhne vždy bezprostředně po projednání konkrétních témat či bodů členské schůze. Hlasují pouze Delegáti (viz. Stanovy spolku).

Upozornění:
Každý člen je povinen se řádně a včas informovat o Stanovách spolku, Soutěžním i Nominačním řádu, dále o novinkách a událostech ve spolku, vždy v souladu s legislativou (viz. Občanský zákoník), dále v souladu se Stanovami spolku a je povinen dodržovat výše uvedené. Každý člen spolku se musí na všech akcích spolku prokazovat Členským registračním průkazem a dokladem totožnosti.

Michal Benda, předseda
NABBA/WFF CZECH REPUBLIC, z.s.

Sdílet

O autorovi

Okomentujete příspěvek