O nás

NABBA/WFF CZECH REPUBLIC, z.s. je členem Mezinárodní amatérská federace kulturistiky NABBA (National Amateur Body-Builders’ Association) a Světové fitness federace WFF (World Fitness Federation) a jde o spolek zapsaný ve veřejném rejstříku.

NABBA/WFF CZECH REPUBLIC, z.s. je neziskovou organizací a všechny získané finance využívá výhradně pro účely zapsaného spolku.

Vedení spolku je navenek zastoupeno předsedou. Předseda, místopředseda, sekretář a státní trenér a jsou snadno zastižitelní pro konzultace v naléhavých záležitostech. Dále vedení spolku odpovídá za organizaci všech národních soutěží, seminářů a obdobných událostí, rovněž tak za jmenování porotců pro federaci NABBA a federaci WFF na národní úrovni.

ČLENSTVÍ

Členství je otevřené osobám od 15 let včetně, a to buď jako amatérský závodník, profesionální závodník v divizích NABBA PRO a WFF PRO nebo přidružený člen. Členství je upraveno stanovami.

Osoby mladší 18 let jsou přijímány pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce.

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK

Členský příspěvek je stanoven ve výši 1000,- Kč pro roční období a nezahrnuje startovné na soutěžích.

PORADENSKÁ SLUŽBA

Členové NABBA/WFF CZECH REPUBLIC, z .s. mohou žádat o pomoc v přípravě na soutěže pořádané federací NABBA a federací WFF.

CÍLE NABBA/WFF CZECH REPUBLIC, z .s.

  1. Rozvoj a vzdělávání v kulturistice a fitness. Podpora sportovců se zaměřením na zvyšování jejich kondice, fyzické zdatnosti a zlepšení osobní výkonnosti včetně zdravotně hendikepovaných osob.
  2. Podporovat sportovce na národních i mezinárodních soutěžích.
  3. Pořádání národních soutěží dle pravidel federace NABBA a federace WFF.