RLS PRAGUE OPEN 2018
20.10.2018
Výsledková listina:
RLS PRAGUE OPEN Amateur:
NOVICE only CZECH:
1.místo – č.2 Jan Štangl (5 bodů)
2.místo – č.20 Jan Grey (10 bodů)
3.místo – č.7 Pavel Porazil (15 bodů)
JUNIORS 18/23:
1.místo – č.71 Florian Allmayer AUS (5b)
2.místo – č.51 Lukáš Jílovec (11b)
3.místo – č.70 Dominik Kopečný (14b)
4.místo – č.1 Petr Januš (20b)
5.místo – č.7 Pavel Porazil (25b)
6.místo – č.22 Andrii Dudla (30b)
JUNIORS 18:
1.místo – č.7 Pavel Porazil
2.místo – č.22 Andrii Dudla
WFF FITNESS:
1.místo – č.11 Gerold Zoidl AUS (8b)
2.místo – č.16 Robin Jakoubek AUS (8b)
3.místo – č.13 Gregor Ponikvar SLO (17b)
4.místo – č.12 Massimo Trotta ITA (18b)
5.místo – č.15 Rene Potocnik AUS (26b)
6.místo – č.14 Petr Havran SVK (29b)
WFF PERFORMANCE:
1.místo – č.2 Jan Štangl (5b)
2.místo – č.6 Rok Groselj SLO (10b)
3.místo – č.7 Pavel Porazil (15b)
NABBA SPORTS SHORTS:
1.místo – č.21 Massimiliano Bettocchi ITA (5b)
2.místo – č.20 Jan Grey (12b)
3.místo – č.22 Andrii Dudla (14b)
NABBA MISS BIKINI:
1.místo – č.30 Magda Sívková (6b)
2.místo – č.33 Eva Fazekašová SVK (10b)
3.místo – č.31 Kateryna Vakeryna SRB (14b)
4.místo – č.32 Romana Vajsochrová SVK (20b)
NABBA TONED FIGURE:
1.místo – č.41 Jana Kolářová (5b)
2.místo – č.42 Andrea Remšíková SVK (10b)
3.místo – č.44 Anna Daolio ITA (15b)
4.místo – č.40 Jana Matičková (20b)
– OVER 45: 1.místo – č.44 Anna Daolio ITA
NABBA TRAINED FIGURE:
1.místo – č.61 Ekaterina Übelacker AUS (5b)
2.místo – č.60 Šárka Holá (10b)
3.místo – č.63 Gabriella Cecchi ITA (15b)
– OVER 45: 1.místo – č.63 Gabriella Cecchi ITA
NABBA Men IV.:
1.místo – č.50 Michal Benda (5b)
2.místo – č.52 Simone Meiattini ITA (10b)
3.místo – č.51 Lukáš Jílovec (15b)
NABBA Men III.:
1.místo – č.69 Richard Čada (5b)
2.místo – č.71 Florian Allmayer AUS (10b)
3.místo – č.70 Dominik Kopečný (15b)
NABBA Men II.:
1.místo – č.83 Robin Běhoun (6b)
2.místo – č.80 David Bartoš (9b)
3.místo – č.81 Marcel Teubenbacher AUS (15b)
4.místo – č.82 Magnus Kemppi SWE (20b)
NABBA Men I.
1.místo – č.95 Matúš Hromec SVK (5b)
2.místo – č.93 Mike Eberhart AUS (10b)
3.místo – č.94 Jure Konrad AUS (18b)
4.místo – č.92 Vlastimil Kalaš (19b)
5.místo – č.97 Michal Vajda SVK (23b)
MASTERS 40/50:
1.místo – č.69 Richard Čada (5b)
2.místo – č.52 Simone Meiattini ITA (10b)
3.místo – č.12 Massimo Trotta ITA (15b)
4.místo – č.13 Gregor Ponikvar SLO (20b)
5.místo – č.78 Dušan Jovanovič SRB (25b)
– OVER 50:
1.místo – č.12 Massimo Trotta ITA
2.místo – č.78 Dušan Jovanovič SRB
Výsledková listina:
RLS PRAGUE OPEN Night of Stars:
MEN FITNESS OPEN:
1.místo – č.11 Gerold Zoidl AUS (6b)
2.místo – č.16 Robin Jakoubek AUS (10b)
3.místo – č.21 Massimiliano Bettocchi ITA (14b)
4.místo – č.20 Jan Grey (20b)
5.místo – č.22 Andrii Dudla (25b)
WOMEN OPEN:
1.místo – č.61 Ekaterina Übelacker AUS (5b)
2.místo – č.41 Jana Kolářová (11b)
3.místo – č.42 Andrea Remšíková SVK (20b)
4.místo – č.60 Šárka Holá (20b)
5.místo – č.30 Magda Sívková (22b)
6.místo – č.33 Eva Fazekašová SVK (29b)
7.místo – č.44 Anna Daolio ITA (39b)
8.místo – č.63 Gabriella Cecchi ITA (41b)
MEN BOBYBUILDING OPEN:
1.místo – č.50 Michal Benda (5b)
2.místo – č.95 Matúš Hromec SVK (13b)
3.místo – č.69 Richard Čada (14b)
4.místo – č.52 Simone Meiattini ITA (19b)
5.místo – č.93 Mike Eberhart AUS (24b)
6.místo – č.80 David Bartoš (30b)
7.místo – č.71 Florian Allmayer AUS (35b)
8.místo – č.94 Jure Konrad AUS (41b)
9.místo – č.12 Massimo Trotta ITA (44b)
Všem soutěžícím děkujeme za jejich prezentaci a vítězům gratulujeme!
Děkujeme obchodním partnerům za spolupráci.
za správnost:
Michal Benda, předseda