Reprezentace na 35th NABBA/17th WFF Austrian Championships, Vídeň, 28.5.2016

0

Očima Scal
Tak dnes ráno jsem se vrátila z opět úspěšné výpravy české Nabácké reprezentace z Vídně.
Nálada byla opět uvolněná sešli jsme se na místě všichni včas a reprezentace byla mezi ostatními dobře rozpoznatelná invaze nabušených triček NABBA-WFF CZECH REPUBLIC nešla přehlédnout. Musím se předsedy zeptat jak ty trika vyrábí 😀
V Rakousku bylo na sále neskutečné vedro závodníci i přes odvodnění na pódiu opravdu trpěli a stále se potili naštěstí to nemělo vliv na natření a nikomu se neudělalo nevolno, po předvedení na pódiu ale všichni hned sáhli po vodě. Rozhodčí to také neměli lehké soustředit se na závodníky a k tomu se péct bez jídla s nedostatkem vody a vzduchu chtělo opravdu hodně sil. Myslím, ale že rozhodovali objektivně no stejně naši skoro vše vyhráli 😀 zřejmě dobrej oddíl…
Naši závodníci měli i v pódiu velkou podporu skoro pořád byla slyšet jen čeština obdiv i fanouškům, protože večer už jsme skoro nikdo nemohl mluvit…
Všichni se teď těšíme na nadcházející soutěž v Litoměřicích Mezinárodní mistrovství České republiky v kulturistice a fitness federace NABBA/WFF, 4.6.2016