Lee Priest Classic 22. 3. 2015

0

Kulturistika je úžasné sportovní odvětví. Ve sportu, kde měřený čas, určená délka trati, pokořená váha či výška, rychlost či skóre nehrají roli v úspěchu, je největším soupeřem sportovce on sám… Přesto tito lidé mohou spolu soupeřit!

Čeští kulturisté Slavoj Bednář a Filip Grznár se rozhodli „změřit síly“ na vyhlášené soutěži v australském Sydney na Lee Priest Classic. Řada měsíců příprav, odříkání, těžké dřiny, kdy sportovec bojuje s vlastním já i s vnějšími překážkami a běžným životem, se proměnila v jediný okamžik, kdy naši buildeři stanuli na soutěžním pódiu a přeměnili vše dosavadní v parádní show!!!

Jedním dechem musím říci, že oba borci přišli mezi své soupeře v bezkonkurenční formě… všichni na pódiu mají stejné podmínky, všichni mají chuť i touhu po vítězství, všichni vloží do své práce maximum a jen jeden se může stát vítězem!

Filip nastoupil do Extremebody, jediné vyhlášené bezlimitní amatérské kategorie, ve vynikající formě, brutálně osvalen s výborně separovaným a kvalitně odvodněným svalstvem.
Jeho forma a prezentace jej zcela jednoznačně vynesla na příčku nejvyšší…Filip tak zvítězil sám nad sebou i nad soupeři!
Jeho úspěšné tažení touto soutěží však pokračovalo dále, neboť svým triumfem si zajistil Profi kartu ve federaci WFF a Filip následně stanul mezi dalšími profesionály, kde vybojoval vynikající druhé místo!!!

Slavoj, dlouholetý a velmi zkušený závodník, byl prakticky hvězdou celé soutěže Lee Priest Classic. Jeho příprava je vždy precizní a díky své píli a odhodlání je již držitelem Profi karty.
Jeho start mezi profíky byl prakticky jeho exhibicí a Sláva předvedl profesionalitu, nádherně tvarované a plné svaly, výborně esteticky působící a prezentující se náš borec zcela suveréně posadil na pomyslný trůn králů profi kulturistického světa!!!

Závěrem chci našim závodníkům srdečně pogratulovat a přeji jim další úspěšné starty v tomto nádherném, avšak drsném sportu.

Michal Benda
Předseda
NABBA/WFF CZECH REPUBLIC, z.s.

Sdílet

O autorovi

Okomentujete příspěvek